ÇEKİM YASASI - AYŞENAZ EFE

ÇEKİM YASASI - AYŞENAZ EFE

 


ÇEKİM YASASI

 

Son zamanlarda duymaya çok alışık olduğumuz bir konuya değineceğim bugün: çekim yasası veya duyduğumuz diğer adıyla manifesting.

 

Nedir bu çekim yasası? Ne işe yarar?

Hayatınıza çekmek istediğiniz bir şey olduğunu düşünün. Bu bir eşya, bir çeşit başarı, bir kişi veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şey olabilir. Bunu o kadar çok istiyorsunuz ki olması için elinizden gelebilecek her şeyi yaparsınız. İşte tam bu noktada inanç dediğimiz konu ortaya çıkıyor. Bu şeyin hayatınıza geleceğinize inanmaya başlıyorsunuz ve bu konuda çok net bir istek besliyorsunuz. Sizin enerjiniz bu şeyi manifestliyor, daha Türkçe adıyla, çekmeye başlıyor. Evrene o konu hakkında olumlu enerjiler göndermeye başlıyorsunuz ve siz farkında olmasanız bile o şey hayatınıza çekilmeye başlamış oluyor.

 

Manifesting ne değildir?

Çekim yasası dediğimiz konuyu ritüellerle karıştırıyorlar. Ritüel dediğimiz şey bir çeşit büyü aslında. Kağıda bir şeyler yazmak, -sözde- dualar okumak gibi şeyler yaparsınız ritüellerde. Oysa bir şeyi manifestlemek sadece enerjiniz ve inançlarınızla yaptığınız bir konudur.

 

Neler yapmalıyız, neler yapmamalıyız?

En çok dikkat etmemiz gereken konulardan biri zaman. Bir şeyi manifestlemeye başlarsanız o şeyin ne kadar sürede geleceğini kesin olarak bilemeyiz. Süre konusunda belirsizlik yaşamaya başladıkça o şeyin gerçekten hayatımıza çekileceğine olan inancımız azalmaya başlar. Fakat inancımızı diri ve hatta daha da güçlendirilmiş şekilde korumalıyız çünkü yukarıda da dediğim gibi manifesting dediğimiz şey aslında inanç meselesi. Bir şeyin olacağına ne kadar çok inanırsak, gerçekleşme ihtimali de o kadar artar. İkinci bir husus ise kafamızda kurduğumuz o hayali limitleri yıkmak olacaktır. İstediğimiz şeyin olmaması için önüne setler çekersek gerçekten olmamaya başlar. Olacağına inanın, zamana ve evrene güvenin evren size isteğinizi sunacaktır.


Ayşenaz Efe

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski